Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Brama wjazdowa żaluzjowa

Współczesna architektura to rozwiązania o nowoczesnym wyglądzie, oryginalności i funkcjonalności. Takie są właśnie bramy wjazdowe żaluzjowe dostępne w naszej ofercie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować fantastyczne modele bram, które nie bez powodu cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Takie bramy cechują się bardzo estetycznym i nietypowym wyglądem. Mamy bramy wjazdowe dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe, z furtką, łamane oraz przesuwne. To wszystko sprawia, że bez problemu można dopasować ją nie tylko do wymagań właścicieli posesji, ale również do kształtu działki. Na działkach wąskich, krótkich i nieustawnych sprawdzą się bramy żaluzjowe łamane, które dzięki swojej konstrukcji, zajmują niewielką ilość miejsca, nie utrudniając tym samym codziennego funkcjonowania. Z kolei na działki szerokie i krótkie nadają się bramy przesuwne, a na działki długie, a wąskie bramy skrzydłowe. Wybór należy jednak od preferencji. Służymy radą i pomocą, dlatego chętnie wykonamy projekt, uwzględniając wymagania estetyczne i uwarunkowania działki. Nasze bramy można zamówić w dowolnym, indywidualnym wymiarze i dopasować je do charakteru oraz wielkości działki.

Brama wjazdowa żaluzjowa​

Brama wjazdowa żaluzjowa - czym się wyróżnia?

Bez względu na to, czy wybierzemy bramę wjazdową przesuwną żaluzjową, czy może skrzydłową należy wiedzieć, że będzie ona w stanie zapewnić maksymalną prywatność. Konstrukcja żaluzjowa znakomicie chroni posesję i domowników przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Co ważne, współpracujemy z lakiernią proszkową, dlatego bramę możemy pomalować na dowolny kolor. Spójrzmy tylko na bramę dwuskrzydłową żaluzjową model A33. Sprawi ona, że posesja stanie się praktycznie niewidoczna dla przechodniów. Dodatkowo taka brama doskonale będzie komponowała się w otoczeniu nowoczesnego ogrodzenia, domu i roślinności. Nasze bramy produkujemy z zachowaniem wszelkich standardów i wykorzystaniem profesjonalnych maszyn, a wszystko po to, aby oferować solidne rozwiązania na miarę wszystkich potrzeb.

Brama dwuskrzydłowa żaluzjowa czy przesuwna?

Brama dwuskrzydłowa żaluzjowa czy przesuwna?

Bramy żaluzje zyskują na popularności, gdyż ich prostota, minimalizm i funkcjonalność przekonują do siebie niezdecydowanych. W naszej firmie już na etapie projektowania dobrego rozwiązania ustalamy, jaka brama sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnej działki, gdyż bardzo zależy nam na tym, aby zakupiony model spełniał wszystkie oczekiwania. Dokonujemy też starannego montażu bram i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości odnośnie do ich działania. Co ważne, w naszej firmie proponujemy bramy wjazdowe żaluzjowe obsługiwane ręcznie bądź za pomocą pilota tzw. automatyczne, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Coraz więcej osób decyduje się na automatyzację pracy bramy żaluzjowej, gdyż jest to ogromny komfort w czasach, kiedy każdego dnia spieszymy się do pracy czy szkoły. Wystarczy wcisnąć guzik, który zamknie bądź otworzy bramę. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, gdyż wiedza, jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat i doświadczenie dają nam siłę do działania i projektowania jeszcze lepszych rozwiązań. Wszystko w trosce o naszych klientów!

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne