Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy Kielce

Idealnie ogrodzona posesja jest miejscem nie tylko bezpiecznym, ale również idealnie wykończonym, dzięki czemu doskonale prezentuje się w otoczeniu roślinności i budynków. Warto zadbać o wybór systemów najwyższej jakości takich, jak nasze bramy w Kielcach, które projektujemy, produkujemy i montujemy już od wielu lat. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, a nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że bramy te są naprawdę godne uwagi. Do ich produkcji wykorzystujemy starannie dobrane tworzywa, które wykazują odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i mechanicznych. Wszystkie nasze bramy wjazdowe w Kielcach są lekkie, jednak bardzo stabilne i wytrzymałe. Chcesz poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami. Chętnie stworzymy projekt bramy i ogrodzenia w Kielcach czy okolicach, który będzie dopasowany do potrzeb właścicieli oraz metrażu działki.

Bramy przesuwne Kielce - szeroki wybór modeli

Wybór idealnej bramy do swojej posesji może być bardzo trudny, szczególnie jeśli nie wiemy, jaka konstrukcja będzie najlepsza do naszej działki. Oferujemy pomoc, gdyż doskonale wiemy, jaka brama będzie najbardziej funkcjonalnym wyborem. Doskonale znamy wady i zalety proponowanych przez nas rozwiązań. Bramy przesuwne montujemy w Kielcach szczególnie na działkach szerokich i krótkich, gdyż modele takich bram dla poprawnego działania wymagają kilku metrów wzdłuż ogrodzenia. Wszystkie osoby, które posiadają wąskie, a długie działki z powodzeniem mogą postawić na bramy skrzydłowe. Mamy modele z furtką, jedno- lub dwuskrzydłowe. W Kielcach bramy te cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż w naszej firmie oferujemy różne modele np. klasyczne czy nowoczesne, wycinane laserowo, panelowe, kute i wiele innych. Ich kolorystyka jest zróżnicowana, proponujemy bramy zielone, brązowe, czarne i szare, jednak każdą z nich możemy polakierować również na inny, dowolny kolor. Jest to możliwe dzięki współpracy z lakiernią proszkową. Co istotne, każda nasza brama przygotowywana jest pod indywidualny wymiar, wskazany przez klienta.

Bramy panelowe Kielce - wyposażone w napęd

Kolorystyka i rodzaj bram to jednak nie wszystko. W naszej firmie pracujemy nad tym, aby ułatwiać życie użytkownikom, dlatego montujemy bramy wyposażone w napęd, które obsługiwane są za pomocą pilota. W Kielcach stworzyliśmy już niejedną bramę panelową, zajmujemy się też montażem bram w Warszawie i wielu innych miastach Polski. Systemy z napędem są bardzo popularne, gdyż wygoda, która oferują każdego dnia, jest nieporównywalna z tym, co mogą nam dać bramy obsługiwane ręcznie. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie w zimowe czy deszczowe dni. Już z fotela samochodu możemy otworzyć bramę, a następnie ją zamknąć. Wszystko szybko i sprawnie. Nie ma tu obaw o bezpieczeństwo czy wytrzymałość, gdyż takie systemy działają skutecznie przez bardzo długie lata. Jeśli planujesz zakup bramy, zadzwoń do nas. Kiedy poznamy potrzeby odnośnie do funkcjonalności i wyglądu bramy oraz uwarunkowania działki, stworzymy projekt i przedstawimy szczegółowy kosztorys, po akceptacji i podpisaniu umowy przejdziemy do realizacji zamówienia i montażu bramy. Wszystko szybko i sprawnie!

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Kalkulator wyceny ogrodzenia