Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy Siedlce

Brama jest wizytówką każdej posesji. To właśnie ona sprawia, że całe otoczenie domu prezentuje się estetycznie i jest bezpieczne. Jeśli szukasz bramy w Siedlcach, koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy. Już od wielu zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem bram wjazdowych w Siedlcach i okolicach. Nasze systemy ogrodzeniowe powstają dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy w codziennej pracy, a także dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy. Doskonale wiemy, jakie bramy cieszą się dużym zainteresowaniem. Stawiamy na jakość i estetyczny wygląd, gdyż brama musi pasować do całej posesji oraz być funkcjonalna w codziennym użytkowaniu. Dbając o jakość produkcji, wybieramy do produkcji bram jedynie metale najwyższej klasy, są trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i mechanicznych. Właśnie dlatego nie ma ryzyka ich uszkodzenia czy powstawania rdzy nawet w kontakcie z deszczem, śniegiem czy promieniowaniem UV. Zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy wybrać najlepszą bramę!

Bramy ogrodzeniowe Siedlce - przesuwne i skrzydłowe

Oferując bramy ogrodzeniowe w Siedlcach, nauczyliśmy się, że potrzeby klientów mogą być naprawdę różne. Chodzi tu nie tylko o estetykę, ale również o uwarunkowania działki. Niestety nie każda brama przesuwna czy skrzydłowa będzie odpowiednia w danym miejscu. Współpraca z naszą firmą sprawi, że każda działka w Siedlcach zostanie wyposażona w bramę ogrodzeniową o dużej funkcjonalności. Zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy ją tak, aby przez lata oferowała komfort, bezpieczeństwo i nienaganny wygląd. Nasze bramy prezentują się estetycznie między innymi dzięki temu, że ich kolor może być dowolny, tym samym doskonale wpisując się w pozostałe otoczenie. Dzięki współpracy z lakiernią proszkową, bramę możemy polakierować na każdy odcień.

Oferujemy bramy przesuwne, które montuje się najczęściej na działkach krótkich i szerokich, gdyż taka brama potrzebuje miejsca wzdłuż ogrodzenia. Jej montaż może okazać się niemożliwy na działkach wąskich. Tam rekomendujemy wybór bram skrzydłowych w wersji, jedno lub dwuskrzydłowej. Mamy też modele z furtką oraz bramy łamane, które dzięki temu, że posiadają zawiasy, są w stanie składać się tak, aby zajmować jeszcze mniejszą ilość miejsca. Należy też dodać, że każda nasza brama przygotowywana jest pod indywidualny wymiar, wskazany przez klienta.

Bramy kute Siedlce

Nasze bramy to rozwiązania na miarę wielu potrzeb klientów. Proponujemy fantastyczne bramy kute w Siedlcach, a także bramy pełne, żaluzjowe czy wycinane laserowo, które są coraz częściej wybierane na wiele posesji, gdyż ich wygląd to niebanalne i oryginalne dekoracje. Warto wiedzieć, że nasze systemy oferujemy też w wersji automatycznej, czyli otwierane przy użyciu pilota. Wbudowany napęd pozwala na ich komfortowe dla użytkowników otwieranie, szybkie i bezpiecznie. Jest to szczególnie przydatne zimą, kiedy na dworze panują ciężkie warunki atmosferyczne. Pilot dołączony do bramy pozwala za pomocą jednego przycisku otworzyć i zamknąć bramę z fotela samochodu czy z domu. Wszystkie modele naszych bram są produkowane z metali o najwyższej jakości, oferujemy je w kolorach zielonym, szarym, czarnym i brązowym. Chętnie pomożemy wybrać jak najlepszą bramę dopasowaną do posesji i wymagań właścicieli odnośnie do jej działania. Montujemy bramy na terenie Siedlec i w ich okolicach, dlatego zachęcamy do kontaktu. Sprzedajemy też bramy w Kielcach, gdyż działamy na terenie wielu polskich miast.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Kalkulator wyceny ogrodzenia