Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy skrzydłowe

Elegancko ogrodzona posesja to nie tylko estetyczny wygląd, ale również bezpieczeństwo domowników. Do wyboru mamy bramy wjazdowe przesuwne oraz tradycyjne skrzydłowe. Zakup bramy skrzydłowej to doskonały wybór, o czym już przekonało się wielu naszych klientów. Takie bramy są znakomitym wyborem do długich i wąskich działek, jednak nie tylko. Sposób ich otwierania, wygoda użytkowania i funkcjonalność sprawiają, że bramy skrzydłowe są nadal bardzo popularne. W naszej firmie zajmujemy się ich produkcją oraz montażem. Każda brama przygotowywana jest pod indywidualny wymiar, wskazany przez klienta. Posiadamy szeroki park maszynowy, a nasi specjaliści każdego dnia dbają o nienaganny wygląd produkowanych bram tak, aby przez lata mogły zadziwiać trwałością i nienagannym wyglądem. W ofercie mamy bramy jedno- i dwuskrzydłowe, modele z furtką oraz bramy skrzydłowe automatyczne. Mechanizmy naszych bram, bez względu na to, czy ręczne, czy może automatyczne są praktycznie niezawodne, dlatego codzienne użytkowanie będzie naprawdę proste i szybkie. Bez względu na to, czy potrzebujesz bramy skrzydłowej otwieranej na zewnątrz, łamanej czy z napędem – swój idealny model znajdziesz właśnie u nas!

Bramy skrzydłowe​

Brama skrzydłowa z napędem - rozwiązanie na miarę potrzeb

Bramy skrzydłowe automatyczne oferują komfort i wygodę korzystania. Dzięki nim dużo szybciej dostaniemy się czy opuścimy posesję. Takie bramy skrzydłowe z napędem otwierane są za pomocą pilota np. z fotela samochodu, dzięki czemu nawet w czasie zimy możemy pozostać w cieple, nie narażając się na deszcz, mróz czy przejmujący wiatr. To doskonały wybór dla osób zapracowanych i wszystkich tych, którzy często podróżują autem. Automatyzacja otwierania to wygoda i nowoczesność, stąd ogromne zainteresowanie. W ofercie przedstawiamy bardzo interesujące modele bram skrzydłowych. To klasyczne, nowoczesne, jak i tradycyjne modele, dlatego bez problemu można wybrać coś, co dopasuje się do stylu całej posesji. Bramy skrzydłowe z napędem czy bez są bardzo łatwe w montażu, gdyż nie wymagają stosowania betonowego fundamentu. To również wytrzymała konstrukcja i znakomity wygląd. Bramy te są odporne na korozję i czynniki atmosferyczne np. wiatr, promieniowanie UV i mróz. Chętnie pomożemy wybrać jak najlepszy model dopasowany do potrzeb!

Bramy skrzydłowe - co mamy w ofercie?

Bramy skrzydłowe – co mamy w ofercie?

Bramy skrzydłowe są doskonałą inwestycją w bezpieczeństwo i estetyczny wygląd całej posesji. W naszej ofercie na klientów czekają bramy skrzydłowe panelowe wykonane w różnych stylach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się bramy skrzydłowe łamane tzw. harmonijkowe, które doskonale sprawdzą się też na posesjach mniejszych czy krótszych. Wyposażone są w system łamania, dzięki czemu składają się podczas otwierania i nie zajmują wiele miejsca. Na duże posesje polecamy nasze bramy skrzydłowe z furtką, czyli modele, które zapewnią jeszcze większą wygodę użytkowania. Warto postawić też na bramę aluminiową skrzydłową wykonaną w całości z aluminium. Bramę, dzięki współpracy z profesjonalną lakiernią proszkową, możemy pomalować na dowolny odcień. Chętnie stworzymy też bramę skrzydłową panelową na konkretny wymiar. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości, które zadowolą klientów.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne