Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe​

Chcesz ogrodzić swoją działkę? Szukasz praktycznej bramy wjazdowej dwuskrzydłowej? W Pająk Ogrodzenia przygotowaliśmy dla Ciebie przeróżne rozwiązania z zakresu bram wjazdowych. Posiadamy bogaty park maszynowy, przez co bramy wjazdowe dwuskrzydłowe z furtką, które mamy do zaoferowania, prezentują się perfekcyjnie, estetycznie, a co więcej, są solidne i trwałe przez wiele lat użytkowania. Oferujemy także bramy wjazdowe dwuskrzydłowe z napędem, dzięki czemu ich obsługa jest niezwykle komfortowa oraz bramy wjazdowe przesuwne.

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z indywidualnej konsultacji, podczas której wysłuchamy Państwa potrzeb dotyczących nowoczesnych bram wjazdowych dwuskrzydłowych. Po odbyciu takiej rozmowy przechodzimy do ustalenia dokładnej wyceny, w której zostaną doprecyzowane wszystkie koszta inwestycyjne. Bramy wykonujemy pod indywidualnie podany wymiar.

Brama wjazdowa dwuskrzydłowa z furtką i napędem i inne produkty oraz usługi

Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni, którzy poszukują bram dwuskrzydłowych wjazdowych oraz na przykład ogrodzeń panelowych, czy też siatek ogrodzeniowych. Musimy jednak dodać, że świadczymy również usługi dla wielu klientów biznesowych, szukających solidnych rozwiązań dla swoich firm. Firma Pająk Ogrodzenia jest gwarancją jakości, a także dobrych rozwiązań. Nasze ogrodzenia, które wykonujemy specjalnie na zamówienie klientów, są trwałe, odporne na korozję, a także czynniki atmosferyczne - to bardzo istotne. Bramy również są niezwykle wytrwałym produktem, który możemy dostosować do potrzeb, a także wizji klienta. Każdą z nich możemy pomalować na dowolny kolor - pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń. Brama dwuskrzydłowa elektryczna jest użytkowana przez wielu mieszkańców Radomia, gdzie realizujemy większość zleceń, ale nie tylko. Chętnie obsłużymy także klientów z okolic tego miasta.

Jakie są zalety bram skrzydłowych?

Postawienie na bramę dwuskrzydłową wjazdową to znakomity pomysł. Zaleta, jaką charakteryzują się te bramy, to między innymi szybki montaż, ponieważ nie są one skomplikowane w instalacji. Nie potrzebuje do zamontowania betonowego fundamentu. Jeżeli chce się ogrodzić wąską działkę, warto wiedzieć, że użycie bramy dwuskrzydłowej elektrycznej bądź jednoskrzydłowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Taka brama jest ceniona głównie przez jej optymalny system otwierania, a także dużą funkcjonalność. Bramy wjazdowe skrzydłowe dostępne są w wielu różnych wariantach, jeśli chodzi o ich wygląd i motywy – proponujemy więc proste bramy, minimalistyczne, ale również nieco bardziej fantazyjne, czy klasyczne, dobrze komponujące się z tradycyjnymi projektami domów jednorodzinnych, ale również zamkniętymi osiedlami. Należy też dodać, że kierując się gustem klientów oraz planem posesji, przygotujemy odpowiedni projekt – dzięki temu wybrany model bramy będzie doskonale dopasowany do otoczenia oraz potrzeb osób zamawiających.

Jakie są zalety bram skrzydłowych?

Warto dodać, że dbamy o szeroki wybór naszych produktów, dlatego oferujemy również bramy w kolorze: antracytowym (szarym), zielonym, czarnym oraz brązowym. W przypadku zainteresowania ofertą – zachęcamy do kontaktu.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne