Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe kute

Bramy wjazdowe to konstrukcje, które decydują o wyglądzie całej posesji. Powinny być dopasowane estetyką do jej wyglądu oraz wymagań właścicieli. W naszej firmie oferujemy wyjątkowe bramy wjazdowe kute. Trudno przejść obok nich obojętnie, gdyż zachwycają nowoczesnymi konstrukcjami, które prezentują bardzo elegancko i stylowo. Wszystkie bramy wjazdowe kute dostępne są w wielu wzorach i kilku kolorach np. brązowym, czarnym, zielonym i szarym. Na uwagę zasługuje również fakt, że oferujemy bramy kute – przesuwne, skrzydłowe i łamane. Mogą być otwierane ręcznie bądź za pomocą pilota, który służy do obsługi napędu montowanego w bramach automatycznych. Te nowoczesne rozwiązania, jakimi są bramy wjazdowe na pilota, zyskują wielu zwolenników. Bez względu na dokonany wybór należy wiedzieć, że nasze bramy to systemy o dużej wytrzymałości i odporności na czynniki atmosferyczne jak śnieg, deszcz, promieniowanie UV i wiele innych. Bramy wykonujemy pod indywidualny wymiar. Dzięki współpracy z lakiernią proszkową, możemy pomalować je na dowolny kolor.

Bramy wjazdowe kute​

Bramy wjazdowe kute wzory

Bramy wjazdowe kute, które produkujemy w naszej firmie i montujemy u klientów to stylowe wzory o nowoczesnym i klasycznym designie. Już wiele osób zdecydowało się na ich zakup. Na naszej stronie prezentowane są ciekawe wzory bram wjazdowych kutych. Jest ich naprawdę wiele. Spójrzmy na bramę skrzydłową A12. Jest to model bramy kutej o niezwykłej elegancji, z pewnością doskonale odnajdzie się na każdej posesji. Posiadamy wiele innych, prostszych wzorów np. A22, czyli minimalistyczny model bramy. Wszystkie bramy wjazdowe kute, które prezentujemy w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu rozbudowanego parku maszynowego, dzięki czemu są to elementy solidne i trwałe. Nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby tworzyć systemy ogrodzeniowe odpowiadające na potrzeby wielu klientów, dlatego warto wybrać je na swoją posesję. Nieustannie pracujemy też nad tym, aby oferować więcej wzorów bram wjazdowych kutych, gdyż doskonale wiemy, że klienci mogą mieć różne wizje i potrzeby.

Bramy wjazdowe kute pełne - przesuwne czy skrzydłowe?

Bramy wjazdowe kute pełne – przesuwne czy skrzydłowe?

Bramy wjazdowe kute są w stanie odmienić każdą posesję. Prezentują się elegancko, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne. Oferujemy zakup modeli przesuwnych i skrzydłowych. Pierwsze z nich poleca się do posesji szerokich i krótkich, gdyż taka brama podczas przesuwania ustawia się równolegle do ogrodzenia. Wszystkie nasze systemy są lekkie i stabilne, dlatego wyróżnia je łatwość obsługi. Z kolei bramy wjazdowe kute skrzydłowe są to tradycyjne jedno- lub dwuskrzydłowe systemy – możemy też wyposażyć je w furtki. Warto wybierać je do posesji długich i wąskich. W sytuacji niewielkich wymiarów działki polecamy nasze bramy wjazdowe łamane, które dzięki zawiasom są w stanie składać się harmonijkowo, zajmując niewielką ilość miejsca. Wzory bram wjazdowych kutych mogą być obsługiwane ręcznie bądź automatycznie, dzięki wbudowanemu napędowi. Bez względu na dokonany wybór wiemy, że nasze bramy zapewnią sprawne, szybkie i komfortowe zamykanie i otwieranie, gdyż są tworzone tak, aby oferować jak największą wygodę mieszkańcom, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd posesji.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne