Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe łamane

Nowoczesne rozwiązania, które gwarantują komfortowe funkcjonowanie każdego dnia, zyskują na popularności. Takie są właśnie bramy wjazdowe składane. Oszczędzają przestrzeń, a wszystko dzięki temu, że składają się w sposób harmonijkowy. Jest to znakomity rodzaj bram dla wąskich i krótkich działek. Bramy wjazdowe łamane są wybierane wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie tradycyjnych bram skrzydłowych czy przesuwnych. Ich konstrukcja sprawia, że do otwierania potrzeba naprawdę niewiele miejsca. To szansa na zaoszczędzenie przestrzeni, którą można wykorzystać w dowolny sposób. W naszej firmie zajmujemy się produkcją wytrzymałych i estetycznie prezentujących się bram wjazdowych łamanych. Posiadamy je w kolorach zielonym, szarym, czarnym i brązowym, dlatego z powodzeniem można dobrać idealną bramę do aranżacji swojej posesji. To jednak nie wszystko, ponieważ klient może zamówić u nas bramę lakierowaną proszkowo w każdym innym, dowolnym kolorze.

Bramy wjazdowe łamane​

Brama wjazdowa składana łamana - czym się wyróżnia?

Bramy wjazdowe składane to rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Polecamy je szczególnie do miejsc, gdzie mamy do czynienia z krótkimi podjazdami, dużym ruchem na drodze, a także małymi czy wąskimi działkami. Świetnie sprawdzą się też na stromych zjazdach, gdzie kąt nachylenia może znacząco ograniczać obsługę standardowej bramy wjazdowej. Co ważne, nasze bramy łamane wykonujemy pod indywidualny wymiar podany przez klienta. Oferujemy bramy łamane z tradycyjnym, ręcznym mechanizmem otwierania bądź automatycznym dla jeszcze większej wygody korzystania. W naszej firmie oferujemy nie tylko bramy łamane skrzydłowe, ale również bramy wjazdowe przesuwne łamane. Oryginalność, nowoczesny wygląd i wygoda, jaką są w stanie zapewnić to coś, co przekonuje do ich wyboru niezdecydowanych. W naszej firmie każdego dnia dbamy o to, aby produkować nowoczesne bramy o dużej trwałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu oferujemy systemy, które cieszą się dobrymi opiniami klientów. Dodatkowo katalog naszych bram wjazdowych łamanych jest stale poszerzany o nowe modele wpisujące się w obowiązujące trendy.

Brama wjazdowa łamana - modele jedno- i dwuskrzydłowe

Brama wjazdowa łamana – modele jedno- i dwuskrzydłowe

Dbając o naszych klientów, staramy się oferować rozwiązania na miarę wszystkich potrzeb. Właśnie dlatego proponujemy bramy wjazdowe dwuskrzydłowe łamane, jak i jednoskrzydłowe. Różnią się one między sobą miejscem, którego potrzebują do sprawnego działania. Bez względu na rodzaj wybranej bramy łamanej zapewniamy, że są to konstrukcje lekkie, stabilne i bardzo wytrzymałe, szczególnie jeśli chodzi o powstawanie korozji czy wpływ czynników drażniących np. deszczu, mrozu i promieniowania UV. Łożyskowane zawiasy zastosowane w naszych bramach łamanych zapewniają solidne i precyzyjne działanie. Zachęcamy, aby przejrzeć dostępne modele, które odpowiedzą na potrzeby poszukiwaczy oryginalnych, nowoczesnych, jak i klasycznych wzorów. W naszej firmie oprócz bram łamanych oferujemy też bramy wjazdowe pełne – przesuwne bądź skrzydłowe. Jesteśmy firmą, dla której liczy się zadowolenie klienta, dlatego zrobimy wszystko, aby zamówiona brama mogła jak najlepiej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne