Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe metalowe

Brama wjazdowa jest wizytówką każdej posesji. Jest widoczna nie tylko dla właścicieli posesji, ale również odwiedzających ją gości i przechodzących obok ludzi. Poszukiwania idealnej bramy wjazdowej mogą być naprawdę trudne, szczególnie jeśli zależy nam na wysokiej jakości wykonania oraz estetyce i bezpieczeństwie, które powinna gwarantować. W naszej firmie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby produkować bramy wjazdowe dopasowane do potrzeb. Oferujemy bramy wjazdowe metalowe, które są trwałe, wytrzymałe, bardzo solidne i przede wszystkim wykonane w sposób estetyczny. Mamy szerokich wybór wzorów bram metalowych, dlatego bez trudu można znaleźć swój idealny model, który będzie spełniał wszystkie wymagania. Proponujemy bramy wjazdowe aluminiowe i ze stali – klasyczne, nowoczesne czy oryginalne. Wszystkie produkujemy przy użyciu zaawansowanych maszyn i metod, wykorzystując doświadczenie i wiedzę, które udało nam się zdobyć w ciągu wielu lat naszej działalności. Co ważne, metalowe bramy wjazdowe wykonujemy pod indywidualny wymiar, podany przez klienta. Kolor bramy może być dowolny – współpracujemy z lakiernią proszkową, która może pomalować ją na każdy odcień.

Bramy wjazdowe metalowe​

Bramy i ogrodzenia metalowe wzory

Bramy wjazdowe metalowe to modele odporne na działanie promieniowania UV, deszczu, śniegu, mrozu i czynników mechanicznych. Proponujemy wiele wzorów, zarówno nowoczesne i bardzo oryginalne, jak i te tradycyjne czy klasyczne, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Spójrzmy na model bramy skrzydłowej A29 - o unikalnym kształcie, który świetnie sprawdzi się w otoczeniu nowoczesnych domów, pięknej roślinności i alejek ogrodowych. Bardzo pięknie prezentują się także bramy wjazdowe ze sztachet metalowych np. model A16, które przypominają tradycyjne drewniane ogrodzenia modne kilkanaście lat temu. Polecamy również bramy wjazdowe wycinane laserowo, na których znajdziemy wyjątkowe wzory kwiatów. To absolutny hit ostatnich lat, gdyż metoda laserowa pozwala na tworzenie pięknych ogrodzeń pełnych, które jeszcze lepiej chronią prywatność użytkowników danej posesji.

Metalowe bramy wjazdowe przesuwne i skrzydłowe

Metalowe bramy wjazdowe przesuwne i skrzydłowe

Dbając o szeroki wybór bram w naszej firmie, proponujemy wiele wzorów bram i ogrodzeń metalowych. Mamy też kilka ich rodzajów np. przesuwne czy skrzydłowe, z jednym lub dwoma skrzydłami i furtką. Warto wiedzieć, że modele przesuwne bardzo dobrze sprawdzają się na działkach szerokich, natomiast skrzydłowe na posesjach wąskich. Co ważne, dla osób, które posiadają niewielkie podjazdy, polecamy też bramy łamane, które dzięki zawiasom składają się harmonijkowo. Bez względu na to, jakiej bramy szukasz, zgłoś się do nas. Przygotujemy jej projekt, uwzględniając uwarunkowania działki i wymagania odnośnie do jej funkcjonalności i estetyki. Po przedstawieniu projektu i kosztorysu przejdziemy do jej produkcji i montażu. Wszystko szybko i kompleksowo. Bez względu na to, czy będzie to brama wjazdowa aluminiowa, czy ze stali zrobimy wszystko, aby była trwała i wygodna w użytkowaniu. Co ważne, proponujemy modele obsługiwane ręcznie bądź automatycznie za pomocą pilota. Posiadają wbudowany napęd, dzięki któremu codzienne korzystanie z bramy będzie komfortowe.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne