Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe na pilota

Szybki tryb życia, jaki prowadzimy oraz komfort, który ułatwia i uprzyjemnia nam codzienne funkcjonowanie to coś, co pcha nas do poszukiwania elementów wyposażenia domów i posesji będących w stanie odmienić nasze życie. Takie są właśnie bramy wjazdowe na pilota, które stają się standardem wielu posesji tak, jak bramy garażowe z pilotem. Są w stanie ją zabezpieczyć oraz sprawić, że będzie prezentowała się znakomicie. Taka brama przez fakt, iż posiadamy wiele świetnych modeli, może być prawdziwą wizytówką. Możliwe jest też jej idealne dopasowanie do stylu wykończenia domu czy podwórka. W naszej ofercie posiadamy różne bramy wjazdowe elektryczne, które przez wbudowany mechanizm napędowy i dołączony pilot, są w stanie znacznie ułatwić życie. Komfort to coś, co pokocha każdy użytkownik bramy wjazdowej na pilota, dlatego warto pomyśleć o jej zakupie.

Bramy wjazdowe na pilota​

Elektryczne bramy wjazdowe - jakie są ich rodzaje?

Elektryczne bramy wjazdowe dostępne są w dwóch wersjach:

  • przesuwne;
  • skrzydłowe.

Pierwsza z nich jest rozwiązaniem bardzo wygodnym w codziennym stosowaniu. To idealna opcja dla szerokich posesji, gdyż taka brama podczas otwierania musi mieć zapewnione miejsce wzdłuż ogrodzenia, które powinno wynosić o 1 metr niż wymiary całej bramy. Zaletą bramy wjazdowej na pilot przesuwnej jest jej łatwy montaż oraz łatwość użytkowania, gdyż wbudowany mechanizm napędowy niweluje konieczność ręcznego przesuwania bramy, która posiada dość dużą wagę. Z kolei bramy skrzydłowe są bardzo uniwersalne i nadają się praktycznie do każdego typu działki. Najczęściej jednak są wybierane do posesji długich i wąskich. Można postawić na bramy wjazdowe jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe oraz z furtką. Wyposażenie ich w napęd znaczenie ułatwia codzienne otwieranie i zamykanie.

Bramy wjazdowe na pilot - komfort i wygoda

Bramy wjazdowe na pilot – komfort i wygoda

Bramy wjazdowe z napędem to nowoczesne rozwiązania, którymi można sterować prosto z fotela samochodu. Ma to szczególne znaczenie na ruchliwych ulicach, gdzie wysiadanie z auta w celu otworzenia bramy może okazać się bardzo kłopotliwe. Dodatkowo jest to wygodne rozwiązanie zimą, kiedy na dworze panują niskie temperatury, pada deszcz czy śnieg. Komfort to cecha, która decyduje o ich ogromnej popularności. W naszej firmie przygotowaliśmy dla klientów szeroki wybór modeli bram wjazdowych na pilot – przesuwnych i skrzydłowych. To nowoczesne, tradycyjne, jak i bardzo ozdobne modele, które wpiszą się różne aranżacje posesji. Będą doskonale prezentować się w otoczeniu kwiatów, drzew czy pięknych alejek.

Mamy imponujące ozdobne bramy wjazdowe na pilot jak model przesuwny B19, jak i wiele innych minimalistycznych np. brama skrzydłowa A24A złożona z symetrycznie ułożonych przęseł. Zachęcamy do wyboru naszej oferty, gdyż oferujemy atrakcyjne ceny, które odpowiadają wysokiej klasie oferowanych bram. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, a nasi specjaliści zwracają uwagę na najmniejszy szczegół w czasie ich produkcji. Każda oferowana brama przygotowywana jest pod indywidualny wymiar, wskazany przez klienta. Nasze bramy prezentują się niezwykle dobrze i estetycznie między innymi dzięki temu, że ich kolor może być dowolny. Dzięki współpracy z lakiernią proszkową, bramę możemy polakierować na każdy odcień. Dzięki temu powstają bramy i nienagannym wyglądzie i trwałości na długie lata.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne