Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe na wymiar

Brama wjazdowa na posesję jest wizytówką każdego podwórka. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby była idealnie dobrana pod względem stylistyki i wymiarów tak, aby gwarantowała komfort korzystania. W naszej firmie oferujemy bramy wjazdowe na zamówienie, które wykonujemy po uprzednim wykonaniu pomiarów i ustaleniu indywidualnych wymagań klienta. Wymiar bramy wjazdowej musi odpowiadać możliwościom, jakie oferuje dana posesja tak, aby nie ograniczać przestrzeni i nie utrudniać codziennego funkcjonowania domownikom. Właśnie dlatego warto zlecić jej wykonanie profesjonalistom! Jako producent bram na zamówienie działamy już od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny przy doskonałej jakości wykonania. Taka brama musi być nie tylko ładna, ale również wytrzymała i bezpieczna. To właśnie ona odpowiada za bezpieczeństwo mieszkańców i posiadanych kosztowności, dlatego warto zadbać o dokonanie właściwego wyboru.

Bramy wjazdowe na wymiar​

Bramy na zamówienie - różne rodzaje

W naszej firmie dbamy o to, aby oferować duży wybór modeli bram wjazdowych na wymiar. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli dobrać idealną bramę dopasowaną do potrzeb i możliwości działki. Oferujemy bramy przesuwne, jak i skrzydłowe obsługiwane ręcznie czy automatycznie. Mamy bramy jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe oraz z furtką - niezwykle piękne i wygodne w codziennym użytkowaniu czy bramy wjazdowe łamane. Dzięki temu każdy z naszych klientów może wybrać bramę zarówno na długą, krótką, wąską, jak i szeroką posesję. Będzie ona idealnie dopełniała każde podwórko, gwarantując przy tym wygodę korzystania i bezpieczeństwo domownikom przed wstępem osób nieupoważnionych. Mamy w ofercie bramy na wymiar w różnych stylach - klasycznym, tradycyjnym czy minimalistycznym, dlatego jest z czego wybierać. Dodatkowo chętnie weźmiemy pod uwagę indywidualne wymagania klientów odnośnie do finalnego wyglądu bramy. Oferujemy bramy wjazdowe na zamówienie, które możemy dopasować do potrzeb, marzeń i wizji klientów. Chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze!

Bramy wjazdowe robione na wymiar - najwyższa jakość

Bramy wjazdowe robione na wymiar – najwyższa jakość

Bramy na wymiar dają szansę na ich idealne dopasowanie do możliwości działki i stylu całego podwórka, czyli domu, roślinności czy innych elementów aranżacyjnych. Szeroki park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów dają szansę na stworzenie nienagannie prezentujących się, oraz bardzo trwałych bram. Są one odporne na korozję i szkodliwe czynniki atmosferyczne np. promieniowanie UV, deszcz, śnieg, mróz czy wiatr. To konstrukcję o dużej stabilności i wytrzymałości. Podczas produkcji bram na zamówienie zwracamy uwagę na każdy szczegół. Kiedy ustalimy potrzeby i wszystkie szczegóły zlecenia, przedstawimy dokładną wycenę, z wyszczególnieniem wszystkich kosztów. Dokonamy też profesjonalnego montażu przygotowanych bram na wymiar tak, aby ich działanie było zgodne z oczekiwaniami. Klient może zamówić u nas bramę lakierowaną proszkowo w każdym dowolnym kolorze. W przypadku zainteresowania czy chęci uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez formularz dostępny na naszej stronie.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne