Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe pełne

Prywatność mieszkańców danej posesji ma coraz większe znaczenie. Wiele osób szuka rozwiązań, które zapewnią ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Polecamy nasz bramy wjazdowe pełne, które są w stanie zaoferować jak największą prywatność. Ułożenie przęseł sprawia, że to, co dzieje się za ogrodzeniem, pozostaje tajemnicą właścicieli działki. Dzięki temu nie ma ryzyka, że ktoś będzie zaglądał na podwórko, przeszkadzając w codziennym relaksie, spotkaniach ze znajomymi czy pracach porządkowych. Dodatkowo zapewnią jeszcze większe bezpieczeństwo. W naszej firmie dbamy o to, aby oferować najwyższą jakość bram pełnych wjazdowych, dlatego produkujemy je z wysokiej klasy materiałów. Są to różne modele, które różnią się między sobą sposobem montażu i obsługi. Zachęcamy, aby skorzystać z naszej oferty, gdyż oferujemy stworzenie profesjonalnego projektu bramy dopasowanego do potrzeb właścicieli działki oraz jej uwarunkowań. Każdą bramę wykonujemy pod indywidualny wymiar, przekazany nam przez klienta.

Bramy wjazdowe pełne​

Bramy pełne wjazdowe - ręczne i automatyczne

Produkowane przez nas bramy pełne wjazdowe to modele, które oferujemy w wersji obsługiwanej ręcznie bądź automatycznie, czyli za pomocą pilota. Pierwsze z nich to tradycyjne bramy, które wymagają fizycznej obsługi przez właściciela, natomiast drugie są w stanie zaoferować maksymalny komfort korzystania. To nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na montaż bramy automatycznej, którą w sposób wygodny można otwierać i zamykać. Posiada wbudowany napęd sterowany pilotem, który można obsługiwać już z fotela samochodu. Takie bramy pełne automatyczne i ręczne oferujemy w kilku kolorach np. czarnym, szarym, brązowym i zielonym. Klient może zamówić u nas jednak bramę lakierowaną proszkowo w każdym kolorze - współpracujemy z profesjonalną lakiernią. Polecamy, aby zerknąć na proponowane bramy pełne wjazdowe, gdyż są to modele z gęsto ułożonymi przęsłami, dzięki czemu doskonale ograniczają widoczność oraz tłumią hałas dobiegający zza ogrodzenia. Dodatkowo wytrzymałe i piękne konstrukcje będą idealnym dopełnieniem każdej posesji.

Bramy wjazdowe pełne - przesuwne i skrzydłowe

Bramy wjazdowe pełne – przesuwne i skrzydłowe

Podczas wyboru bramy znaczenie ma nie tylko jej estetyka, ale również sposób otwierania. Należy dobrać ją do rodzaju posesji, dzięki czemu będzie funkcjonalnym elementem każdego podwórka. Długie i wąskie działki są znakomitym miejscem dla bram skrzydłowych. Mamy jedno i dwuskrzydłowe bramy, a także modele z furtką i łamane. Z kolei posesje szerokie i krótkie będą doskonale uzupełniać się z bramami wjazdowymi przesuwnymi, które do swojego działania potrzebują miejsca wzdłuż ogrodzenia. Wszystkie nasze bramy pełne wjazdowe powstają w sposób zgodny z wszelkimi standardami. Do ich produkcji wykorzystujemy zaawansowane technologie, a nasze doświadczenie daje szansę na produkcję wysokiej klasy bram niezawodnych w obsłudze i trwałych. Ma to szczególne znaczenie w czasie stykania się ze szkodliwymi warunkami jak wilgoć, promieniowanie UV. Nasze bramy pełne są na przęsła, ulokowane blisko siebie zagwarantują maksymalną swobodę przebywania na swojej posesji, bez ciekawskich spojrzeń przechodniów.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne