Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe przesuwne

Bramy wjazdowe przesuwne są wizytówką niejednej posesji. Najczęściej wybierane przez osoby, które lubią minimalistyczne rozwiązania, pasują do wielu działek, w tym takich, na których stoją nowoczesne budynki. Jednakże brama wjazdowa przesuwna na pilota to przede wszystkim ogromna wygoda, stąd też staje się ona standardem na wielu posesjach. Taka brama wjazdowa przesuwna z napędem może zostać idealnie dopasowana do stylu wykończenia domu bądź po prostu aranżacji otoczenia. W naszej ofercie uwzględniliśmy różne nowoczesne automatyczne bramy wjazdowe przesuwne.

Bramy wjazdowe przesuwne​

Nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne - jakie są ich rodzaje?

Pośród elektrycznych bram wjazdowych przesuwnych można wyróżnić między innymi bramę wjazdową przesuwną bez przeciwwagi. Przy takim wariancie można zaoszczędzić sporo wolnego miejsca. Chcąc założyć masywniejsze zabezpieczenie posesji, warto postawić na bramę wjazdową przesuwną segmentową bądź bramy wjazdowe przesuwne pełne. Można również zdecydować się na bramę wjazdową przesuwną kutą, która na pewno dobrze będzie się prezentować. Oferujemy wiele rozwiązań z zakresu bram przesuwnych - dla wielu potrzeb naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - wykonujemy bramy pod konkretny wymiar, a także oferujemy możliwość polakierowania na dowolny kolor.

Brama wjazdowa przesuwna automatyczna - wygoda oraz komfort

Brama wjazdowa przesuwna z napędem jest nowoczesnym rozwiązaniem, ponieważ można sterować nią, nie wychodząc z samochodu. Ma to bardzo duże znaczenie na przykład wtedy, gdy mieszka się przy ruchliwych ulicach, a wychodzenie z auta na jezdnię po to, aby otworzyć bramę, byłoby bardzo kłopotliwe. Warto pamiętać, że jest to wygodne rozwiązanie również wtedy, kiedy warunki pogodowe nie są sprzyjające.

Nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne - jakie są ich rodzaje?

W naszej firmie Pająk Ogrodzenia przygotowaliśmy dla klientów nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne dostępne w wielu ciekawych wariantach, a także odcieniach. Są to modele, które doskonale wpiszą się w aranżację posesji, dobrze prezentując się w towarzystwie roślinności, alejek czy też drzew. Jednym z przykładów takich ozdobnych bram wjazdowych jest model B19. Zachęcamy do wyboru naszej oferty, gdyż oferujemy przystępne ceny, które odpowiadają wysokiej jakości i wytrzymałości bram. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, a nasi specjaliści zwracają uwagę na najmniejszy szczegół w czasie ich produkcji. Dzięki temu w Pająk Ogrodzenia powstają solidne i funkcjonalne bramy przesuwne, ale także bramy wjazdowe z furtką – dla tych osób, które chcą osiągnąć maksymalną spójność oraz jednocześnie zaoszczędzić miejsce na posesji.

Przeglądając asortyment, który znajduje się na naszej stronie internetowej, warto zwrócić uwagę, że bramy występują w kilku kolorach: antracytowym, zielonym, czarnym oraz brązowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Pająk Ogrodzenia i umówienia wstępnej konsultacji. Co więcej, oferujemy także wykonanie projektu – kierując się gustem, potrzebami klienta, a także specyfiką działki/terenu. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów nasza ekipa zajmie się profesjonalnym montażem bramy. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne