Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe wycinane laserowo

Ogrodzenia i bramy wykonywane metodą laserową w ostatnich latach biją rekordy popularności. Wszystko przez rewelacyjny wygląd takich ogrodzeń i możliwość stworzenia wyjątkowych projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Nasze bramy wjazdowe wycinane laserowo to produkty o dużej trwałości, wytrzymałości i estetyce wykonania. Zachęcamy każdą osobę, która szuka unikalnej i wyjątkowej bramy do skorzystania z oferty naszej firmy. Mamy bramy wjazdowe na wymiar tworzone z wysokiej klasy tworzyw, które starannie dobieramy, a następnie produkujemy ogrodzenia, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wykonamy bramę na dowolny wymiar, podany przez klienta. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, wiedzą i doświadczeniem, stąd możemy oferować najwyższą jakość i finezyjne wzornictwo. Brama wjazdowa wycinana laserowo to prawdziwy hit ostatnich lat, u nas dostępne są w wielu wzorach.

Bramy wjazdowe wycinane laserowo​

Brama wycinana laserowo - na miarę wszystkich potrzeb

Metoda cięcia laserem daje szerokie możliwości tworzenia unikalnych i niezwykle pięknych wzorów bram. Po skontaktowaniu się z naszą firmą i omówieniu potrzeb oraz uwarunkowań działki przejdziemy do przedstawienia wstępnego projektu i kosztorysu, a po akceptacji przystąpimy do jego realizacji i montażu samej bramy. Produkcja bramy wycinanej laserowo odbywa się przy zastosowaniu wiązki laserowej, która nagrzewa metal, dzięki czemu materiał topi się i tworzy doskonały efekt. Oferujemy bramy wycinane laserowo jedno-, dwuskrzydłowe czy z furtką. Produkujemy również bramy przesuwne, które świetnie sprawdzą się na działkach szerokich i krótkich. Pamiętajmy, że takie bramy potrzebują miejsca wzdłuż ogrodzenia, dlatego ich montaż nie zawsze będzie możliwy na działkach wąskich. Wszystkie bramy wycinane laserowo są dopracowane w najmniejszym szczególe, a ich wygląd i odporność na działanie szkodliwych czynników jak wilgoć i promieniowanie UV sprawią, że będą zachwycać przez długie lata.

Bramy laserowo wycinane - z automatem czy bez?

Bramy laserowo wycinane – z automatem czy bez?

Bramy laserowo wycinane to konstrukcje, których wygląd jest w stanie upiększyć każdą posesję. Spójrzmy na model A34. To brama wycinana laserem, z fantazyjnymi wzorami, które przyciągają wzrok. Takie bramy możemy wykonać w wersji obsługiwanej ręcznie bądź automatycznie na pilota. Wyposażenie ich w napęd sprawia, że codzienne otwieranie i zamykanie bramy jest proste i komfortowe. Stosowane przez nas nowoczesne technologie sprawiają, że w naszej branży jesteśmy bezkonkurencyjni, o czym świadczy szeroka baza zadowolonych klientów, którzy już cieszą się funkcjonalnością zakupionych bram czy ogrodzeń. Polecamy zakup bram wycinanych laserowo. Wiemy, że są to oryginalne, nowoczesne i unikalne wzory, które będą cieszyć oko, gwarantując ochronę posesji przed spojrzeniami przechodniów czy wtargnięciem osób nieupoważnionych. Jeśli szukasz wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, pięknej bramy, która spełni oczekiwania właścicieli oraz dopasuje się do działki, koniecznie skontaktuj się z nami. Wybraną bramę jesteśmy w stanie pomalować na dowolny, wybrany kolor – pod tym względem nie ma ograniczeń. Zrobimy wszystko, aby stworzyć idealną bramę wjazdową wycinaną laserowo.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne