Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Bramy wjazdowe z furtką

Planując ogrodzenie swojej działki, warto zapoznać się z ofertą bram wjazdowych z furtką. W ofercie posiadamy różnego rodzaju tanie bramy wjazdowe z furtką. Nasi specjaliści wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta i oferują bramy z furtką w różnych stylach – dzięki temu można łatwo dopasować je do charakteru działki bądź ogrodzonego obiektu.

Nasza firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym, dzięki czemu brama wjazdowa z funkcją furtki jest nie tylko modelem, który dobrze się prezentuje, ale wytrzymuje również w dobrym stanie długie lata. Ponadto, każdą z nich wykonujemy pod indywidualny wymiar i malujemy na dowolny kolor. W celu zapoznania się z dokładniejszą ofertą zapraszamy do konsultacji, podczas której wysłuchamy Państwa potrzeb i wspólnie ustalimy szczegóły realizacji bramy wraz z furtką. Kolejno przystąpimy do sporządzenia wyceny, w której zostaną wyszczególnione wszystkie koszta inwestycyjne – jesteśmy również otwarci na niestandardowe zamówienia.

Bramy wjazdowe z furtką​

Rodzaje bram

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem i specjalizujemy się w produkcji bram wjazdowych przesuwnych z furtką. Główną ich zaletą jest komfort w użytkowaniu. Sprawne otwieranie i zamykanie ma duże znaczenie dla wielu mieszkańców. Jeszcze efektywniejsze są bramy wjazdowe z furtką na pilota. Poza tym możemy zrealizować dla naszych klientów również bramę wjazdową z furtką w środku. Co ważne, dysponujemy wieloma rodzajami bram, dzięki czemu z łatwością można dobrać ich estetykę do danego miejsca. Nasza firma posiada już ponad trzy tysiące zadowolonych klientów. Dwanaście lat doświadczenia jest najlepszym potwierdzeniem, że funkcjonalność naszych bram jest wysoka, a zaufanie klientów - wciąż niezmienne.

Brama wjazdowa z furtką w skrzydle - jakie ma zalety i o czym warto pamiętać?

Brama wjazdowa z furtką w skrzydle – jakie ma zalety i o czym warto pamiętać?

Brama wjazdowa z furtką w skrzydle przede wszystkim jest szybka do zamontowania. Nie wymaga ona zastosowania betonowego fundamentu. To cecha, przez którą tak wiele osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Brama z furtką w skrzydle wybierana jest też często przez właścicieli wąskich, niewielkich działek. Pozwala bowiem na oszczędność miejsca, a także gwarantuje, że furtka i brama będą ze sobą wizualnie spójne. Ponadto furtka w bramie jest sprytnie i dobrze „ukryta”, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i tworzy wizualny porządek – to rozwiązanie, na jakie decyduje się wielu naszych klientów. Jako profesjonaliści pomożemy w wyborze odpowiedniej bramy i furtki tak, aby służyły one przez wiele lat.

Warto zaznaczyć, że oferujemy bramy wjazdowe z furtką w wielu modnych i praktycznych odcieniach, takich jak: antracyt (szary), zielony, czarny oraz brązowy. Dzięki temu dobrze wkomponują się one w wygląd działki, ale też elewację budynku. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej firmy! Jesteśmy przekonani, że wspólnie ustalimy szczegóły, które pozwolą nam realizację bramy wjazdowej z furtką, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań. Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami i umów na wstępną konsultację, na której ustalimy szczegóły dotyczące bramy wjazdowej – gwarantujemy kompleksową obsługę.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne