Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Hurtownia paneli ogrodzeniowych

Panele ogrodzeniowe to doskonały sposób na ogrodzenie posesji, firm, osiedli, obiektów sportowych, parkingów, parków i innych miejsc, terenów. Jesteśmy hurtownią paneli ogrodzeniowych, która zajmuje się wszystkimi etapami związanymi z ogrodzeniami od początku do końca. Na samym początku odbywamy konsultację z naszymi klientami. Podczas tej rozmowy wysłuchujemy potrzeb klienta i na ich podstawie szukamy najlepszego rozwiązania. Kolejnym etapem jest tworzenie kosztorysu. Wszystkie szczegóły skonsultujemy telefonicznie lub e-mailowo. Kierując się gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt. Możesz być pewien, że nasza hurtownia paneli ogrodzeniowych szybko wyprodukuje i dostarczy do Ciebie zamówienie, a przy okazji dokona sprawnego i dokładnego montażu. Sprzedaliśmy już ponad pięćdziesiąt tysięcy paneli ogrodzeniowych, co jest potwierdzeniem, że klienci już niejeden raz zaufali naszej hurtowni.

Hurtownia paneli ogrodzeniowych

Zapraszamy do współpracy składy budowlane, ️punkty dystrybucyjne, a także firmy monterskie. Oferujemy: panele przetłaczane 3D wykonane z drutu 5 lub 4 mm, oczka proste 50 × 200 mm, szerokość paneli 2500 mm, wysokość od 1030 do 2030 mm, na życzenie lakierujemy na wybrany kolor z palety RAL. Proponujemy także obejmy, podmurówki, uchwyty podmurówek oraz wszystkie elementy potrzebne do zbudowania ogrodzenia panelowego.

Ogrodzenia panelowe z naszej hurtowni - Pająk Ogrodzenia

Dostarczamy do naszych klientów najwyższej jakości panele ogrodzeniowe, słupki do paneli 60 × 40, a także podmurówkę oraz obejmy. Takie ogrodzenie, które są oferowane przez naszą hurtownię paneli ogrodzeniowych, łączą w sobie sztywną konstrukcję z nowoczesnym wykonaniem. Cechują się one wysoką odpornością na korozję. Panele spełnią swoją funkcję jako trwałe i funkcjonalne ogrodzenia systemowe panelowe dla obiektów handlowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, ale także przy grodzeniu posesji prywatnych. Klienci w naszej hurtowni mają wybór, jeśli chodzi o kolor. Mogą się zdecydować na: antracyt (szary), zielony, czarny lub brązowy.

Najwyższa jakość ogrodzeń panelowych

Staramy się udoskonalać nasze ogrodzenia systemowe panelowe. Narzędzia i elementy, które wykorzystujemy do mocowania paneli ogrodzeniowych, wyróżniają się stylistyką, wytrzymałością, a także funkcjonalnością. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej firmy Pająk Ogrodzenia! Jesteśmy przekonani, że wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły, które będą wygodne dla dwóch stron. Ze statystyk wynika, że firma Pająk Ogrodzenia posiada ponad trzy tysiące pięćset zadowolonych klientów. To dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza, że podchodzimy do pracy bardzo poważnie i sumiennie. Dzięki temu podchodzimy do realizacji naszych usług z zapałem, a także przyjemnością. Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami już dziś i podejmij współpracę!

Niezbędne narzędzia i akcesoria zapewniane przez naszą hurtownię

Firma Pająk Ogrodzenia cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Funkcjonujemy już od około dwunastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy najlepszy i najbardziej efektywny system współpracy biznesowej. Wedle naszych statystyk mamy ponad trzy tysiące zadowolonych klientów. Wygląda na to, że zamówione u nas usługi są bezkonkurencyjne! To, co przyciąga do nas ludzi to również najwyższy stosunek ceny do jakości. Jesteśmy w stanie dokonać montażu ogrodzenia panelowego, ponieważ w swoim asortymencie posiadamy akcesoria do montażu ogrodzeń panelowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni paneli ogrodzeniowych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Postaramy się znaleźć dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!

Niezbędne narzędzia i akcesoria zapewniane przez naszą hurtownię

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne