Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Katalog bram wjazdowych

Szukasz bramy do swojej posesji, która będzie odpowiadała potrzebom bezpieczeństwa i estetyki? Zerknij na nasz katalog bram wjazdowych. To właśnie w nim znajdziesz wiele fantastycznych modeli bram wykonanych w różnych stylach. Wybierając ogrodzenie, koncentrujemy się na przęsłach, jednak to właśnie brama dopełnia całość i dodaje stylu całej posesji. Bardzo ważne jest, aby furtka i brama pasowały do konstrukcji całego płotu oraz domu i jego otoczenia. Muszą być też funkcjonalne, dlatego w naszym katalogu bram wjazdowych na klientów czekają bramy przesuwne, skrzydłowe i łamane. Oferujemy też bramy automatyczne wyposażone w napęd, które w wielu domach stają się standardem. Znaczenie ułatwiają funkcjonowanie i zwiększają komfort życia mieszkańców, którzy nie muszą wychodzić z auta, aby otworzyć czy zamknąć bramę. Zachęcamy, aby zapoznać się z dostępnymi modelami, gdyż są naprawdę piękne i wyjątkowo trwałe.

Produkty

Bramy Wjazdowe

Bramy Skrzydłowe

Bramy Przesuwne

Rodzaje Bram Wjazdowych

Dostępne kolory RAL:

Antracyt (szary) 7016

Zielony 6005

Czarny 9005

Brązowy 8017

Katalog bram wjazdowych - co mamy w ofercie?

Przygotowując nasz katalog bram wjazdowych, zadbaliśmy o to, aby oferować szeroki wybór modeli. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą szukać zupełnie innych rozwiązań, dlatego mamy bramy dla fanów stylu nowoczesnego czy klasycznego. Dodatkowo stale dbamy o rozszerzanie katalogu bram wjazdowych. W naszej firmie czekają na klientów bramy kute, wycinane laserowo, pełne czy żaluzjowe. Dostępne modele możemy stworzyć w wersji przesuwnej, jednoskrzydłowej, dwuskrzydłowej, łamanej oraz z furtką. Tworzymy bramy na wymiar tak, aby odpowiadały one wymaganiom właścicieli i możliwościom samej posesji. Co więcej, każdą bramę przygotowujemy pod indywidualny wymiar. Otwórz się na oferowane przez nas systemy bram wjazdowych. To funkcjonalne, trwałe i stylowe ogrodzenia, które znajdą zastosowanie na działkach krótkich, długich, wąskich i szerokich. Stworzymy ogrodzenie na miarę wszystkich potrzeb, zaczynając od projektu i kosztorysu, a kończąc na profesjonalnym montażu.

Bramy z napędem i tradycyjne - duży wybór

Katalog bram wjazdowych prezentuje różne modele wykonane tak, aby odpowiadały potrzebom wielu. Są to bramy proste, minimalistyczne czy eleganckie i ozdobne z subtelnymi wypełnieniami jak model bramy przesuwnej B05, która wygląda bardzo elegancko i stylowo. Wszystkie możemy wykonać w wersji tradycyjnej, czyli obsługiwanej ręcznie bądź w wersji automatycznej z napędem. Bramy wjazdowe metalowe produkowane przez naszą firmę wyróżnia trwałość, wytrzymałość i nienaganny wygląd. Szeroki park maszynowy, którym dysponujemy oraz doświadczenie i wiedza naszych specjalistów sprawiają, że bramy te są naprawdę dobre i dopracowane w nawet najmniejszym szczególe. W katalogu bram wjazdowych prezentowane są w kilku kolorach jak czarny, szary, brązowy i zielony. Nie oznacza to jednak, że klient nie może zamówić bramy w innym, dowolnym kolorze - współpracując z lakiernią proszkową, każdą bramę możemy pomalować na dowolny odcień. Dodatkowo bramy przesuwne oferujemy w wersji prawo bądź lewostronnej. Pamiętajmy, że do ich montażu konieczne jest miejsce wzdłuż linii ogrodzenia. Najczęściej poleca się je do posesji szerokich, natomiast bramy skrzydłowe do działek długich i wąskich. Nie wiesz jakie ogrodzenie wybrać? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne