Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Ogrodzenia metalowe panelowe

Metalowe ogrodzenia na bazie połączonych ze sobą paneli są coraz popularniejsze i spotykane niemal na każdym kroku. Bez względu na to, czy jest to w mieście, na przedmieściach, czy też na terenach wiejskich, metalowe ogrodzenia panelowe są popularnym elementem krajobrazu. Można wybierać np. pomiędzy prostymi metalowymi panelami, typu 2D czy też 3D, jak i np. panelami typu „żaluzja”, o podobnej do klasycznych rolet okiennych strukturze. Takie ogrodzenia są wyjątkowo łatwe w montażu. Są także rozwiązaniem relatywnie tanim, ponieważ same panele nie są drogie, a w dodatku: nie wymagają podmurówek, a także praca związana z ich montażem jest znacznie ograniczona w porównaniu z masywnymi ogrodzeniami typu mur, czy np. metalowy płot na podmurówce. Panelowe ogrodzenia to zatem oszczędność i wygoda. Ponadto są rozwiązaniem stosunkowo nowym i jeżeli zależy Ci na stworzeniu wokół siebie otoczenia o charakterze nowoczesnym, to panelowe ogrodzenia metalowe są do tego idealne.

Ogrodzenia metalowe panelowe

Czy metalowe ogrodzenia muszą przytłaczać? Ogrodzenia metalowe panelowe

Panelowe ogrodzenia z ocynkowanej stali to konstrukcje o sprawiającym wyjątkowo lekkie wrażenie pod względem wizualnym. Są ażurowe, ale jednocześnie — nadal stalowe i mocne. Lekkość form metalowych przedmiotów znana jest nie tylko w tej branży i nie od dziś. Misterne, secesyjne konstrukcje, tworzące bardzo lekkie roślinne motywy itp. charakterystyczne były dla stylu secesyjnego, królującego na przełomie XIX i XX wieku. Wówczas jednak metoda tworzenia blachy ocynkowanej nie była tak znana i powszechna. Proces cynkowania stali pozwala zabezpieczyć ją wybitnie dobrze przede wszystkim przed korozją, ale również przed różnorodnymi czynnikami mechanicznymi. Taka stal znakomicie sprawdza się w naszej szerokości geograficznej, w której pogoda zmienia się gwałtownie kilka razy do roku. Stal ocynkowana sprawdza się także w innych niż deszcz warunkach atmosferycznych. Tego typu ogrodzenia świetnie sprawdzają się jako klasyczne ogrodzenia z furtką.

Ogrodzenia metalowe panelowe — gdzie znajdą zastosowanie?

Ogrodzenia metalowe panelowe — gdzie znajdą zastosowanie?

Ogrodzenie panelowe z furtką dobrze odnajdzie się np. wokół działki rekreacyjnej, domu jednorodzinnego, albo np. Przed tzw. szeregowcem, albo niewielką kamienicą. Wszędzie, gdzie dotąd przez dekady stosowane były metalowe siatki na podmurówkach — ogrodzenia panelowe bardzo dobrze zastąpią ten relikt poprzedniej epoki. Ogrodzenia panelowe betonowe znajdą natomiast swoje zastosowanie tam, gdzie bardziej masywne, również pod względem wizualnym konstrukcje są bardziej adekwatne, niż lekkie, ażurowe panele stalowe. Metalowe ogrodzenia panelowe świetnie sprawdzają się natomiast wokół parkingów, na osiedlach itp. Panelowe ogrodzenia są tak popularne, ze względu na ich szczególnie atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Jeżeli zatem nie poszukujesz rozwiązań luksusowych, ale estetycznych, trwałych i „na każdą kieszeń”, to właśnie panelowe ogrodzenia stanowią najlepszą opcję. Metalowe, betonowe i szereg innych o podobnych, atrakcyjnych cechach.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora wyceny ogrodzenia.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Kalkulator wyceny ogrodzenia