Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Ogrodzenia panelowe 3D

Zastanawiasz się jakie ogrodzenie wybrać, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń? W firmie “Pająk Ogrodzenia” znajdziesz nowoczesne i solidne konstrukcje ogrodzeń panelowych 3D, które posiadają dodatkowe przetłoczenia. Podczas prowadzonych przez naszych specjalistów konsultacji z klientami, dokładnie szacujemy ilość potrzebnych paneli, które wykorzystane zostaną do stworzenia estetycznego i spójnego płotu. Przy obecnych możliwościach technologicznych możliwe jest dopasowanie odpowiedniej grubości drutu, który z kolei jest bazą ogrodzenia panelowego 3D. Nie da się pominąć faktu, że ogrodzenia panelowe 3D są niezwykle praktycznym i tanim rozwiązaniem.

Ogrodzenia panelowe można wykorzystać, tworząc niepowtarzalną przestrzeń ogrodu lub wyznaczając bezpieczny teren firmowy. Kolejnym plusem jest wysoka odporność zarówno na czynniki mechaniczne, jak i zewnętrzne tj.: wiatr, promienie UV lub mróz. Czas realizacji instalacji panelowych jest wyjątkowo ekspresowy. Oferujemy swoim klientom doświadczone ekipy monterskie, flotę najlepszych urządzeń i maszyn. Dzięki temu na bieżąco realizujemy wszelkie zlecenia.

Ogrodzenia panelowe 3D

Ogrodzenie 3D panelowe - najlepszym wyborem

Oprócz wyjątkowej trwałości paneli nie można zapomnieć o ich uniwersalności. Doskonale prezentują się na tle nowoczesnej nieruchomości i otoczenia, jak również w klasycznej odsłonie. Ponadto, ogrodzenie 3D panelowe dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Do najczęściej wybieranych zaliczamy opcję zieloną, szarą i grafitową. W zależności od gustu i indywidualnych wizji inwestora, ogrodzenie 3D panelowe można idealnie dopasować. W celu zaaranżowania większej prywatności ze względu na “ażurową” strukturę paneli warto posadzić wzdłuż wygrodzenia różnorodne krzewy ozdobne, które stworzą atrakcyjną przestrzeń relaksu. Oprócz wymienionych plusów wynikających z wyboru bezkonkurencyjnego ogrodzenia 3D panelowego należy wspomnieć, że nasze wykwalifikowane grupy monterskie zajmują się stawianiem słupków i podmurówek, dzięki czemu żywotność wszystkich zastosowanych materiałów przewyższa oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogrodzenie 3D panelowe - najlepszym wyborem

Ogrodzenia panelowe 3D – szerokie zastosowanie

Nasza firma do tej pory współpracowała głównie z klientami indywidualnymi. Dzięki poszerzeniem wachlarza usług nawiązujemy kontakty z ekipami budowlanymi, które chętnie zaopatrują się u nas w potrzebne materiały. Co więcej, panele 3D nie bez powodu są najpopularniejszym rozwiązaniem w odgradzaniu terenu. Świetnie sprawdzają się w wyznaczaniu przestrzeni, aranżując place zabaw, działki rekreacyjne, czy parki. O wysokiej klasie materiałów panelowych przekonali się również deweloperzy. To dzięki nim moda na “ażurowe” ogrodzenia 3D zaczęła się szybko rozwijać. Większość nowych osiedli posiada bezpieczną przestrzeń dla swoich mieszkańców dzięki zastosowaniu wspomnianych paneli. Ilość zadowolonych klientów potwierdza satysfakcję z inwestycji. Nowoczesne ogrodzenia panelowe 2D lub 3D to idealne rozwiązanie dla osób, które doceniają design i prostotę o najwyższej jakości.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne