Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Ogrodzenia panelowe z bramą

Brama wjazdowa to jeden z istotniejszych elementów całego ogrodzenia. Odpowiednio zamontowana ułatwia wjazd i wyjazd samochodem z posesji. Natomiast brama ogrodzeniowa panelowa dopasowana do całej posesji pod kątem stylu, podkreśli jej indywidualny charakter. Dobrym rozwiązaniem jest wybór całości, na którą składa się ogrodzenie panelowe z bramą - nie trzeba wtedy dopasowywać poszczególnych elementów pod wieloma kątami. Warto też pamiętać, że dobrym wyborem będą też ogrodzenia z furtką. Na takie rozwiązanie można zdecydować się głównie wtedy, gdy dopiero zaczynamy budowę domu i decydujemy, jaki typ ogrodzenia wybrać. Czym charakteryzują się ogrodzenia i bramy panelowe?

Brama do ogrodzenia panelowego - na co zwrócić uwagę w czasie wyboru?

Dopasowanie stylistyczne z całością ogrodzenia to nie jedyna kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę w czasie wyboru bramy wjazdowej. Należy pamiętać też o tym, że bramy do ogrodzenia panelowego muszą być dopasowane do długości i szerokości działki. Inna brama ogrodzeniowa panelowa będzie odpowiednia do małej działki, inna z kolei do tej o znaczniejszych rozmiarach. Wybierając bramę, trzeba pamiętać też o kwestiach bezpieczeństwa - domownicy muszą móc swobodnie wjechać na posesję i wyjechać z niej. Żaden element bramy nie może tego uniemożliwiać, tak samo, jak nie może w żaden sposób zagrażać bezpieczeństwu domowników i innych osób.

Bramki do ogrodzenia panelowego - sposób otwierania

Podstawowym kryterium będzie tu wyposażenie bramu w automatyczną możliwość jej otwierania. Brama z ogrodzenia panelowego może być bowiem otwierana i zamykana tradycyjnie, ręcznie, jedynie poprzez użycie siły, a także - co jest opcją o wiele wygodniejszą coraz bardziej popularną - dzięki systemowi automatyki. Tego typu bramy do ogrodzeń panelowych można otwierać i zamykać za pomocą pilota lub aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Co ważne, jeśli zdecydujemy się na bramę automatyczną, nie będziemy musieli za każdym razem wysiadać z samochodu i do niego wsiadać, dzięki czemu zaoszczędzimy też sporo czasu.

Rodzaj bramy a ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe, również ogrodzenia panelowe betonowe, mogą mieć dwa rodzaje bram - skrzydłowe i przesuwne. Najbardziej znanym rozwiązaniem jest to pierwsze. Ogrodzenie panelowe z bramą przesuwną spotykane jest na wielu posesjach. Bramy takie mogą składać się z jednego lub dwóch skrzydeł. Oczywiście, może być ona wykonana w różnych rozmiarach, tak by była idealnie dopasowana do działki. Zaletą takiego rozwiązania, jest szybki i prosty montaż, co z kolei przekłada się na mniejsze wydatki.

Brama ogrodzeniowa przesuwna z furtką

Innym rozwiązaniem są bramy do ogrodzeń panelowych przesuwne. Charakteryzują się one tym, że nie otwierają się na boki, ale wzdłuż ogrodzenia. Z tego powodu lepiej sprawdzą się na większych działkach. Ogrodzenie panelowe i brama przesuwna to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i stylowe. Bramę taką można wyposażyć w system automatyki, by była jeszcze bardziej komfortowa w otwieraniu i zamykaniu.

Ogrodzenie panelowe - bramy i furtki najlepszego producenta

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości, trwałych i solidnych ogrodzeń panelowych z bramami i furtkami, zainteresuj się naszą ofertą. Gwarantujemy przygotowanie projektu, który uwzględnia indywidualne preferencje i przygotowanie takiego ogrodzenia, które spełni wszelkie wymagania.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Copyright www.pajakogrodzenia.pl © 2021 All Rights Reserved.