Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Ogrodzenie panelowe z furtką

Ogrodzenie to nieodłączny element, który wpływa na wygląd całej posesji. Odpowiednio dobrane podkreśli charakter zabudowy, jednak źle dopasowane pod kątem stylistycznym do całości - jedynie zepsuje cały efekt. Wybierać można spośród wielu rodzajów ogrodzeń - inne będą dobrze komponowały się z tradycyjną zabudową, jeszcze inne z nowoczesną i minimalistyczną. Jedną z opcji, na którą można się zdecydować, są ogrodzenia panelowe z furtką. Czym się one charakteryzują? Co je wyróżnia spośród innych typów ogrodzeń?

Ogrodzenie panelowe z furtką

Furtka w ogrodzeniu panelowym – zalety

Tego typu ogrodzenie jest przede wszystkim solidne i jednocześnie proste w montażu. Co więcej, ze względu na swoją uniwersalność, będą dobrym wyborem do niemal każdego terenu. Takie ogrodzenie będzie też dobrze spełniało swoją główną funkcję, czyli chroniło przed intruzami konkretną posesję. Dostępnych jest wiele rodzajów tego typu ogrodzeń, w tym ogrodzenia panelowe betonowe.

Co jeszcze można zaliczyć do zalet takiego rozwiązania?

  • Furtka do ogrodzenia panelowego oraz wszystkie inne jego elementy są odporne na korozję, a przez to trwałe i zapewniające estetyczny wygląd posesji przez długi czas.
  • Tego typu ogrodzenie jest bardzo funkcjonalne – można dzięki niemu ogrodzić nie tylko prywatną posesję, lecz także osiedle mieszkaniowe, place zabaw, obiekty handlowe czy użytku publicznego.
  • Dzięki temu, że w naszej ofercie dostępne są też furtki do ogrodzeń panelowych, nie trzeba obawiać się, że poszczególne elementy nie będą do siebie pasować. Ogrodzenie z furtką zawsze będzie stanowiło spójną całość.
  • Furtka w ogrodzeniu panelowym łatwo się zamyka i otwiera, zapewniając wygodny dostęp do posesji zarówno domownikom, jak i gościom.

Furtka ogrodzeniowa – czy jest konieczna?

Trzeba pamiętać, że każde ogrodzenie powinno posiadać furtkę. Jest to niezbędny element do tego, by całość była funkcjonalna. Niezawodne i stylowe będą furtki do ogrodzeń panelowych. Dużą jej zaletą jest to, że aby ją zamontować, nie trzeba wynajmować specjalnej ekipy czy używać profesjonalnych sprzętów. Decydując się na ogrodzenie, należy zawsze uwzględnić w nim obecność właśnie furtki i bramy – dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty obejmującej ogrodzenia z bramą, by nie martwić się później, że ciężko jest dopasować poszczególne elementy w jednym stylu.

Furtka w ogrodzeniu panelowym może mieć różne kolory, dlatego zawsze można uzyskać taki efekt, jakiego się oczekuje. Warto też pamiętać, że furtka, podobnie jak całe ogrodzenie panelowe, jest trwała i odporna na uszkodzenia.

Furtka ogrodzeniowa – czy jest konieczna?

Furtka do ogrodzeń panelowych - jak zamontować?

Jeśli zdecydujemy się na zakup samej furtki, należy wiedzieć, jak ją zamontować, by dobrze spełniała swoją funkcję. Przede wszystkim należy przygotować dołki na słupki, następnie przygotować beton. Kolejnym krokiem będzie osadzenie łupka w dołku i zalanie go gotowym betonem. Gdy całość się utwardzi i słupki będą już stabilne, należy zamontować zawiasy, a na nich furtkę. Gdy furtka ciężko się otwiera i zamyka, należy wyregulować zawiasy.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora wyceny ogrodzenia.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Kalkulator wyceny ogrodzenia