Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

OGRODZENIE PANELOWE
Z PODMURÓWKĄ

Od ponad dwunastu lat, prężnie działamy na rynku budowlanym. W trybie ekspresowym stawiamy różnorodne ogrodzenia panelowe na wybranym terenie. Własna flota najnowszych maszyn i pojazdów umożliwia obsługę klientów na terenie całego kraju. Przez lata pracy udało nam się dokładnie poznać potrzeby naszych odbiorców. Dlatego też oferujemy dodatkowo doświadczone ekipy montażowe dzięki, którym możemy realizować w tym samym czasie aż trzy różne zlecenia. W stałej ofercie można znaleźć profesjonalny montaż ogrodzeń panelowych z podmurówkami, a także niezbędne akcesoria, które warto zakupić do pełnej i poprawnej instalacji wygrodzenia. Niezbędnymi elementami instalacji paneli są m.in.: słupki, bramy i przęsła. Ogrodzenia panelowe z podmurówką są przez ostatnich kilka sezonów najczęstszą wybieraną opcją wśród zainteresowanych. Najwyższej jakości panele są przede wszystkim odporne na korozję. Nie można również pominąć atrakcyjnej ceny i ażurowego designu. Co więcej, w ofercie posiadamy wiele kolorów paneli. Klienci mogą indywidualnie dobrać odpowiedni odcień ogrodzenia, aby finalnie jak najlepiej prezentował się w prywatnej przestrzeni. Ogrodzenia panelowe z podmurówką to nowoczesne i solidne rozwiązania na lata.

Podmurówki do ogrodzeń panelowych – istotne informacje

Dawniej stawianie ogrodzenia, trwało miesiącami. Obecnie, w ciągu kilku godzin może powstać równie trwałe i estetyczne wygrodzenie. Oczywiście przy obecnym montażu elementów ogrodzeniowych ilość gotowych do użycia części jest nieporównywalnie wyższa. Warto zwrócić uwagę na podmurówkę do ogrodzenia panelowego. Gotowe łączniki i elementy betonowe to szybki i wygodny sposób na solidny fundament. Nie trzeba tracić czasu na uciążliwe mieszanie betonu. Można od razu zabierać się za montaż konstrukcji posesyjnej. Obecnie gotowa podmurówka do ogrodzenia panelowego skutecznie ułatwia pracę ekipom monterskim. Z kolei inwestorzy cieszą się na samą myśl, że stawianie ogrodzenia panelowego na podmurówce jest czystą i prostą usługą.
Ogrodzenie panelowe z podmurówką
Podmurówki do ogrodzeń panelowych - istotne informacje

Podmurówka do ogrodzeń panelowych

Gotowe elementy są luksusowym rozwiązaniem dla większości klientów. Zaletą podmurówki do ogrodzeń panelowych jest również zabezpieczenie terenu przed małymi zwierzętami. Oprócz szybkiego montażu podmurówka do ogrodzeń panelowych usuwa wiele utrudnień związanych z wykonywaniem odlewów betonowych w terenie. Poprzez pominięcie m.in zbrojenia, czy przygotowania masy betonowej, podmurówki pod ogrodzenia panelowe są opcją bardziej ekonomiczną i trwałą. Oferowana przez nas podmurówka pod ogrodzenia panelowe dzięki dokładnie opracowanej konstrukcji podnosi walory wizualne całej konstrukcji, a oprócz tego skutecznie przedłużamy żywotność inwestycji. Gotową podmurówkę wykorzystujemy do tworzenia ogrodzenia panelowego parków, osiedli mieszkalnych, terenów przemysłowych, czy własnych nieruchomości. Alternatywa ta w połączeniu z designerskimi panelami tworzy harmonijne i eleganckie ogrodzenie, które przez lata będzie prezentowało się jak nowe. Nie będzie też wymagało dodatkowych nakładów finansowych jak, chociażby odświeżanie cykliczne drewna i materiałów metalowych.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora wyceny ogrodzenia.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

biuro@pajak.pl

Lokalizacja

Groszowice 57
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne

Kalkulator wyceny ogrodzenia