Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 103 cm

Jakość, szybkość i atrakcyjna cena, to warunki, które zazwyczaj musi spełnić ogrodzenie. Przygotowaliśmy rozwiązanie, które doskonale odpowiada na indywidualne potrzeby, gwarantując świetną inwestycję i niebanalne wzornictwo. Nowoczesna konstrukcja wpasowuje się w obowiązujące trendy. Minimalistyczny projekt dzięki swojej prostocie jest uniwersalny i świetnie prezentuje się na terenie posesji wykończonej między innymi w stylu industrialnym i klasycznym. Panel ogrodzeniowy 103 cm ma wiele zalet. Konstrukcja jest nie tylko prosta w montażu, ale przede wszystkim wytrzymała. Za trwałość i solidność odpowiadają użyte materiały. Aby zwiększyć odporność, wykorzystano cynkowanie, dzięki czemu ogrodzenie jest niewzruszone w kontakcie z korozją. Co więcej, oferujemy panele ogrodzeniowe o dwóch grubościach drutu - 4 mm i 5 mm. Grubość drutu wymiernie wpływa na wytrzymałość paneli. Dzięki obecności stalowego, sztywnego drutu, panele nie ulegają odkształceniom, są też odporne na uszkodzenia. Im grubszy drut, tym całe ogrodzenie jest solidniejsze i trwalsze.

Panel ogrodzeniowy 103 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują komfortowego, bezpiecznego i atrakcyjnego cenowo rozwiązania.

Jak mogę zamówić panele ogrodzeniowe 103 cm?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy prosty proces realizacji zamówienia, aby maksymalnie ułatwić wybór konkretnego rozwiązania i jego finalizację. Na każdym etapie oferujemy wsparcie i profesjonalne doradztwo, jednak w początkowej fazie rozmowa jest integralną częścią dobrze wykonanej realizacji. Konsultacje za pośrednictwem maila lub rozmowy telefonicznej ułatwiają nam poznanie potrzeb i dopasowanie konkretnego modelu konstrukcji. Panele ogrodzeniowe 103 cm mamy w kilku wariantach, dlatego niezbędne jest dopasowanie elementu wyposażenia do potrzeb posesji i innych czynników, które będą wpływały na satysfakcję w czasie użytkowania. Na podstawie uzyskanych informacji ekipa wykona kosztorys, a jego akceptacja pozwoli na przygotowanie projektu. Na koniec oferujemy montaż, który wykona zespół w dogodnym terminie. W naszej ofercie przygotowaliśmy również panel ogrodzeniowy 123 cm i wiele innych konstrukcji. Właśnie dlatego nasi specjaliści pozostają do dyspozycji. Konsultacja umożliwi dostosowanie konkretnych rozwiązań, uwzględniając budżet, jakim dysponuje klient.

Jak mogę zamówić panele ogrodzeniowe 103 cm?

Trwałe i wytrzymałe panele ogrodzeniowe 103 cm

Panele ogrodzeniowe 103 cm zostały wykonane na bazie stali. Starannie zaprojektowane spełniają najwyższe standardy wytrzymałości, odznaczając się satysfakcjonującym stosunkiem jakości do ceny. Dostępne kolory ogrodzenia umożliwiają zaprojektowanie krajobrazu wokół posesji zgodnie z przyjętymi wytycznymi. Od lat działamy na rynku, współpracując z klientami prywatnymi i biznesowymi. Na swoim koncie mamy realizację na terenie posesji użyteczności publicznej, a także dla obiektów handlowych i przemysłowych. Ogrodzenia dostępne w wielu rozmiarach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasi klienci wybierają między innymi spośród paneli ogrodzeniowych wysokich i niskich w odcieniu grafitowym, zielonym, czarnym, szarym i brązowym. Całość realizacji przebiega sprawnie i szybko, co z pewnością wpływa na wybór takiego rozwiązania. Ekipa odpowiedzialna za montaż instaluje podmurówki na praktycznie każdym podłożu, dlatego panele są praktyczne i uniwersalne.

W oferowanych przez nas panelach ogrodzeniowych znajdują się przegięcia, zapewniające ich sztywność.

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm – 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm – 2 przegięcia.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne