Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 123 cm

Wielu naszych klientów poszukuje uniwersalnego ogrodzenia, które będzie estetyczne, nowoczesne i trwałe. Jak spełnić wygórowane oczekiwania? Proponujemy panel ogrodzeniowy 123 cm, który świetnie łączy wszystkie cechy gwarantując komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu konstrukcji i bardzo przystępna cena. Przygotowaliśmy rozwiązanie, które świetnie prezentuje się w zabudowaniach prywatnych, komercyjnych i na terenie posesji użyteczności publicznej. Neutralne kolory w połączeniu z funkcjonalnymi detalami sprawiają, że w każdej aranżacji panele ogrodzeniowe będą najlepszym uzupełnieniem architektury zielonej. Idealne w połączeniu z żywopłotem, roślinami pnącymi i krzewami. Są znacznie trwalsze od standardowej siatki i zdecydowanie wyróżniają się ponadczasową estetyką. Minimalistyczna konstrukcja odpowiada na obowiązujące trendy, jednocześnie zachowuje maksymalną funkcjonalność, dlatego mimo upływu czasu panel ogrodzeniowy wciąż będzie prezentował się świetnie.

Jakie zalety mają panele ogrodzeniowe 123 cm?

Panele ogrodzeniowe 123 cm mają przede wszystkim być trwałe. Zaprojektowana konstrukcja wykorzystuje komponenty, które nawet w kontakcie z wymagającymi warunkami atmosferycznymi nie wpływają na użyteczność ogrodzenia, a także na jego estetykę. Z pewnością istotną rolę odgrywa cynkowanie, które zapobiega niszczycielskim działaniem korozji. Dodatkowym atutem jest łatwość i szybkość montażu. Panele można bez problemu zamontować samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Doskonale sprawdzi się jako długofalowa i przemyślana inwestycja, eliminując ryzyko niepotrzebnych kosztów. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znalazły się panele ogrodzeniowe o dwóch grubościach drutu – 4 mm i 5 mm, które wymiernie wpływają na wytrzymałość paneli. Dzięki obecności stalowego, sztywnego drutu, panele nie ulegają odkształceniom.

Panel ogrodzeniowy 123 cm

Dostępne w naszej ofercie modele będą niezastąpione w wielu sytuacjach. Panele ogrodzeniowe 123 nieocenionym uzupełnieniem posesji wykończonej zgodnie ze standardami nowoczesnego i klasycznego stylu bez względu na finalny charakter zabudowania. Jesteśmy przekonani, że stabilna i zarazem lekka konstrukcja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ile przegięć znajduje się w panelach o wybranych długościach?

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm – 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm – 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm – 2 przegięcia.
Jakie zalety mają panele ogrodzeniowe 123 cm?

Jak kupić panel ogrodzeniowy 123?

W naszej ofercie przygotowaliśmy kompleksowy proces realizacji zamówienia, który znacznie usprawnia finalny montaż. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy między innymi możliwość konsultacji z naszymi przedstawicielami. Zespół wsłucha się w konkretne potrzeby i na bazie zadawanych pytań stworzy wycenę ewentualnego projektu. Kosztorys również może wymagać dodatkowych konsultacji, które pozwolą na jeszcze większą precyzję i odpowiedź na wszystkie potrzeby. Po zaakceptowaniu wyceny mamy do zaoferowania konkretne rozwiązanie i ustalenie terminu montażu. Proces ten przebiega bardzo sprawnie z zachowaniem ustalonego terminu. Na każdym etapie pozostajemy do dyspozycji. Zespół dołoży wszelkich starań, aby panel ogrodzeniowy 123 spełnił oczekiwania i zagwarantował bezpieczne ogrodzenie posesji. W ramach oferty przygotowaliśmy również inne konstrukcje. W ofercie mamy między innymi panel ogrodzeniowy 133 cm, niezbędne akcesoria uzupełniające realizacje, a także inne typy ogrodzeń, które sprawdza się na posesji prywatnej i komercyjnej.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne