Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 133 cm

Poszukując pomysłu na ogrodzenie wielu naszych klientów, chce połączyć nowoczesną estetykę z funkcjonalnością. Kluczowym czynnikiem w wyborze z pewnością jest uniwersalność, dzięki czemu nawet drobne zmiany w architekturze zieleni, bądź modyfikacje elewacji budynku nie będą wymagały zmiany dotychczasowego ogrodzenia. Działanie to nie tylko przekłada się na komfort i wygodę, ale przede wszystkim na znaczną optymalizację niepotrzebnych wydatków. Mamy do zaoferowania panele ogrodzeniowe 133 cm, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sztywna i zarazem lekka konstrukcja pozostaje niewzruszona w kontakcie z czynnikami atmosferycznymi. Wykonanie na bazie stali z zabezpieczeniem pod postacią cynkowania przekłada się na długi okres użytkowania i satysfakcję. Klienci mogą zdecydować się na panele o dwóch grubościach drutu – 4 mm i 5 mm. Ich grubość ma znaczenie w kontekście wytrzymałości paneli. Stalowy, sztywny drut powoduje, że nie ulegają one odkształceniom i są solidniejsze.

Wytrzymały panel ogrodzeniowy 133 cm

W naszej ofercie przygotowaliśmy panele w wielu wariantach, aby sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych. Oprócz prezentowanego modelu możemy zarekomendować między innymi panel ogrodzeniowy 153 cm bądź szereg akcesoriów uzupełniających projekt.

Jak wybrać panele ogrodzeniowe 133 cm?

Panele ogrodzeniowe 133 cm zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Minimalistyczna stylistyka przekłada się na użyteczność i uniwersalność w zastosowaniu. Nasi klienci mogą jednak wybrać konkretny rodzaj ogrodzenia i oczywiście kolorystykę paneli. Aby maksymalnie ułatwić podjęcie decyzji, proponujemy konsultacje z naszymi przedstawicielami. Zespół wsłuchując się w konkretne potrzeby, dopasuje rozwiązanie do indywidualnych preferencji, dzięki czemu mamy pewność, że zaproponowane możliwości będą w 100% satysfakcjonujące. Podczas konsultacji możesz dowiedzieć się, w jaki sposób panele są montowane, czy różnią się między sobą, a także jakich akcesoriów ogrodzeniowych będzie wymagała realizacja. Na bazie przygotowanych rekomendacji przygotujemy dla Ciebie wycenę. Następnym etapem jest projekt, który wykonamy dopiero po zaakceptowaniu kosztorysu. Etap projektowania ogrodzenia uwzględnia między innymi plan posesji, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie przygotować się do ostatniego etapu usługi, jakim jest montaż. Nasz wykwalifikowany zespół szybko, sprawnie i terminowo wykonuje wszelkie prace, pozostawiając gotowe do użytku ogrodzenie panelowe.

Należy też wspomnieć o przegięciach występujących w panelach. Ile przegięć znajduje się w panelach o wybranych długościach?

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm - 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm - 2 przegięcia.
Wytrzymały panel ogrodzeniowy 133 cm

Wytrzymały panel ogrodzeniowy 133 cm

Panel ogrodzeniowy 133 cm, mimo że przypomina siatkę, to jednak ma wiele istotnych różnic. Zaletą proponowanej konstrukcji jest na pewno trwałość i wytrzymałość. Użyte materiały są odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu mimo wilgoci konstrukcja nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem korozji. Nie bez znaczenia pozostaje szybkość montażu. Panel ogrodzeniowy 133 można zamontować samodzielnie bądź z pomocą wykwalifikowanego zespołu. Konstrukcja jest lekka, ale to nie umniejsza stabilności. Doskonale prezentuje się wokół posesji w połączeniu z ozdobnymi roślinami pnącymi, krzewami, tujami, czy żywopłotami. Dostępne w ofercie ubarwienia konstrukcji umożliwiają wykorzystanie rozwiązań, które będą mało widoczne, aby maksymalnie wtopić ogrodzenie w architekturę krajobrazu.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne