Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 153 cm

Dostępny w naszej ofercie panel ogrodzeniowy 153 cm to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy poszukują ogrodzenia wytrzymałego, trwałego, a przy tym estetycznego. Oferujemy rozwiązania atrakcyjne cenowo, które wyróżnia się wieloma zaletami. Starannie wykonana konstrukcja jest wystarczająco sztywna, aby zagwarantować stabilność i trwałość. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wyboru kolorystyki ogrodzenia, wymiarów zgodnie z indywidualnymi potrzebami i akcesoriów uzupełniających, które bezbłędnie uzupełniają projekt, umożliwiając zrealizowanie aranżacji zgodnej z oczekiwaniami. Nowoczesne panele ogrodzeniowe dopasujemy do planu posesji i innych czynników. Nasz profesjonalny zespół zadba o stały kontakt i rozwianie wszelkich wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Podczas konsultacji uzyskasz między innymi odpowiedź na pytania, jaki model paneli wybrać, na co zwrócić uwagę i co możemy Ci zaoferować.

Panel ogrodzeniowy 153 cm​

Co wyróżnia panele ogrodzeniowe 153 cm?

W przypadku ogrodzenia dla jednych priorytetem będzie wygląd, dla innych wytrzymałość i odporność. Wybierając panele ogrodzeniowe 153, nie musisz iść na kompromis. Konstrukcja świetnie łączy nowoczesną estetykę z niezwykłą stabilnością. Bazę stanowi stal, który z użyciem cynkowania zwiększa swoją wytrzymałość na czynniki niekorzystne. Nawet intensywne opady, mróz, zanieczyszczenia i promieniowanie UV nie wpłyną na konstrukcje. Dodatkowo cynkowanie minimalizuje ryzyko rozpoczęcia procesu korozji. Ogrodzenie mimo wytrzymałości jest lekkie i proste w montażu. Konstrukcję zaprojektowaną zgodnie z nowoczesnymi standardami można wzbogacić zielenią. Klienci często decydują się na ozdobne rośliny pnące, żywopłoty lub tuje, dzięki którym krajobraz jest bardziej przyjazny i przytulny. Dostępne w naszej ofercie panele ogrodzeniowe przygotowaliśmy w odcieniach grafitu, czerni, szarości, brązu i zieleni. Konstrukcja świetnie prezentuje się w zabudowaniach nowoczesnych, jak i klasycznych. W każdej odsłonie istotny jest uniwersalny charakter paneli, co gwarantuje ich funkcjonalność.

Proponujemy panele ogrodzeniowe o dwóch grubościach drutu - 4 mm i 5 mm. Jak się okazuje, mają one znaczenie dla solidności i trwałości ogrodzenia. Dzięki obecności stalowego, sztywnego drutu, panele są odporne na uszkodzenia, a tym samym w dobrym stanie posłużą nam przez wiele lat.

W naszych panelach ogrodzeniowych występują przegięcia:

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm - 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm - 2 przegięcia.
Jak zamówić panel 153 cm?

Jak zamówić panel 153 cm?

Realizacja projektu z wykorzystaniem dostępnych w naszej ofercie rozwiązań przebiega szybko i sprawnie. Panel ogrodzeniowy 153 sprawdzi się świetnie w wielu miejscach, jednak warto skonsultować wybór. Może się okazać, że nasi specjaliści znajdą inne rozwiązanie, które pozwoli zoptymalizować budżet przeznaczony na inwestycje. Aby maksymalnie ułatwić naszym klientom proces podjęcia decyzji, proponujemy konsultacje z naszym zespołem. Na podstawie otrzymanych informacji i sprecyzowaniu potrzeb wykonywana zostaje wycena. Na tym etapie nasi konsultanci mogą się z Tobą skontaktować telefonicznie lub mailowo, aby finalnie przygotowany kosztorys był w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań. Akceptacja wyceny rozpoczyna kolejny etap, czyli wykonywanie projektu. Korzystając z preferencji i aspektów technicznych, między innymi planu posesji mamy pewność, że wszystko jest zgodne z najwyższym standardem obsługi. Na zakończenie mamy do zaoferowania montaż. Panele 153 z powodzeniem mogą znaleźć się jako element krajobrazu na terenie prywatnej posesji i przestrzeni komercyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty. Oferujemy panel ogrodzeniowy 173 cm, a także przydatne akcesoria.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne