Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 173 cm

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór możliwości. Panel ogrodzeniowy 173 cm wyróżnia się najwyższym stosunkiem ceny do jakości. Konstrukcja wykonana na bazie stali spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka jakość wykonania i precyzja zaprojektowanych elementów istotnie wpływa na bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę posesji. To niezawodny wybór i zarazem alternatywa dla innego typu ogrodzeń, których trwałośćjest mniej satysfakcjonująca. W ofercie przygotowaliśmy nie tylko różne kolory i rodzaje paneli, ale również elementy uzupełniające, które bez problemu dopasujemy do architektury krajobrazu. Wysokie i niskie panele można dowolnie zestawiać i montować, aby efektywniej zadbać o ogrodzoną przestrzeń. Jeśli interesuje Cię panel ogrodzeniowy 173 bądź masz wątpliwości dotyczące zakupu czy innego obszaru – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci i w wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania.

Panel ogrodzeniowy 173 cm​

Gdzie montowany jest panel 173 cm?

Wytrzymała i odporna na korozję konstrukcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów prywatnych i biznesowych. Panel 173 cm niegdyś był wykorzystywany głównie do ogrodzenia nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Estetyka deweloperów przyczyniła się do spopularyzowania tego typu rozwiązań, dzięki czemu coraz więcej klientów wybiera wygodny i szybki w montażu panel na prywatną posesję. Ponadto dostępne w naszej ofercie ogrodzenia świetnie prezentują się na terenie obiektów handlowych i przemysłowych. Ich funkcjonalność, estetyka i nowoczesny wygląd doceniane są również w miejscu użyteczności publicznej. Realizacje wykonujemy na podstawie usystematyzowanych współprac. Odpowiadamy na potrzeby klientów w czasie konsultacji, następnie przygotowujemy wycenę na podstawie przekazanych informacji technicznych i indywidualnych potrzeb. Po zaakceptowaniu kosztorysu nasz zespół podejmuje się wykonania projektu ogrodzenia, uwzględniając plan posesji. Etap finalizacji zwieńcza sprawny montaż. Ekipa, podejmując się działania, gwarantuje terminowość i profesjonalizm.

Odporne i wytrzymałe panele ogrodzeniowe 173 cm

Doskonale wiemy, jak ważne jest dopasowanie materiałów, dzięki którym ogrodzenie będzie spełniać swoją nadrzędna rolę mimo upływu lat. Panele ogrodzeniowe 173 cm z naszej oferty wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Precyzja i wytrzymałość ogrodzenia spełnia najwyższe standardy jakości. Konstrukcja mimo lekkości jest stabilna i wytrzymała. Łączy sztywność zastosowanych komponentów z nowoczesnym wykonaniem. Ponadto użyte materiały i zastosowane cynkowanie chroni powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu nawet długotrwały mróz, promieniowanie UV i wilgoć nie wpłyną negatywnie na jakość paneli.

Klienci mogą wybierać spośród paneli ogrodzeniowych o dwóch grubościach drutu - 4 mm i 5 mm. Dzięki obecności stalowego drutu, ogrodzenie jest trwalsze, solidniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Oferowane panele ogrodzeniowe charakteryzują się występowaniem przegięć, które zapewniają ich dodatkową sztywność.

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm - 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm - 2 przegięcia.
Gdzie montowany jest panel 173 cm?

W ofercie przygotowaliśmy ogrodzenie w kilku odcieniach, aby jeszcze bardziej dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i preferencji. Użyteczne i proste w montażu panele wzbogacą aranżację posesji, zapewniając komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Oprócz prezentowanego modelu przygotowaliśmy również panel ogrodzeniowy 203 cm. Bez względu na wymiary każda z proponowanych opcji sprawdzi się jako ogrodzenie ogrodu, działki, terenu osiedla, czy hali magazynowej.

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne