Pająk ogrodzenia posesyjne

+48 731 772 218

+48 666 678 220

Zadzwoń do nas

pajak.albert@gmail.com

Kontakt mailowy

Groszowice 97

Lokalizacja firmy

Panel ogrodzeniowy 203 cm

Panele ogrodzeniowe to doskonały sposób na wydzielenie terenu posesji. Ogrodzenie wykonane z użyciem panelu jest estetyczne, ale i wytrzymałe. Dużą popularnością cieszą się m.in. panele ogrodzeniowe o długości 203 cm. Wykorzystuje się je głównie w miejscach publicznych, takich jak boiska sportowe, czy też przedsiębiorstwa. Ilość potrzebnych paneli ogrodzeniowych zależy od tego, jak długa jest posesja. Montuje się je na słupki, ale także wykorzystuje się do tego obejmy. Warto wziąć pod uwagę, że tego typu ogrodzenia mogą przybierać różnego rodzaju kształty – mogą być ułożone klasycznie, w kształt prostokąta, kwadratu, ale również uwzględniać skosy. Zachęcamy do kontaktu w celu rozmowy o Twoich oczekiwaniach względem naszych paneli ogrodzeniowych.

Panel ogrodzeniowy 203 cm​

W jakich kolorach są sprzedawane nasze panele ogrodzeniowe 203 cm?

Klienci często zastanawiają się, na jaki kolor paneli ogrodzeniowych 203 cm postawić. W ofercie firmy Pająk Ogrodzenia znajdziesz modele utrzymane w uniwersalnym odcieniu, jakim jest grafit. Odcień ten wybierany jest najczęściej, ponieważ jest „bezpiecznym” kolorem wtapiającym się w otoczenie, który nie rzuca się w oczy. Często pasuje również do elewacji budynku. Oczywiście panele ogrodzeniowe 203 cm są też dostępne w różnych innych kolorach, takich jak zielony, czarny, szary czy brązowy. Wybór całkowicie zależy od klientów. Poszczególne kolory ogrodzeń panelowych są w stanie nadać zupełnie inny charakter przestrzeni. Postawienie na dany kolor ogrodzenia panelowego stworzy spójną całość z otoczeniem.

Zalety zakupu panelu ogrodzeniowego 203 cm

Zaletą zakupu panelu ogrodzeniowego 203 cm jest montaż, który wykonuje się ekspresowo. Dysponujemy do tego rodzaju pracy wykwalifikowaną ekipą monterską. Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy z klientów może odbyć rozmowę konsultacyjną, podczas której będziemy starać się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i dobrać odpowiedni produkt. Aby klient mógł zapoznać się dobrze z produktem, który będzie wykorzystany do ogrodzenia, zapewniamy wcześniejszą wizualizację tak, aby przedstawić panel ogrodzeniowy 203 cm w otoczeniu Państwa nieruchomości.

Panele ogrodzeniowe 203 cm są odporne na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne - wiatr, promieniowanie UV, czy też mróz. Nasze konstrukcje nie są masywne, wręcz przeciwnie charakteryzują się lekkością. Jednakże nie ma to żadnego wpływu na ich stabilność oraz wieloletnią trwałość. Panele ogrodzeniowe 203 cm jak najbardziej cechują się wytrzymałością.

Panele ogrodzeniowe występują w dwóch wariantach jeśli chodzi o grubość drutu - 4 mm i 5 mm. Im grubszy drut, tym solidniejsze i trwalsze będzie nasze ogrodzenie.

Należy też dodać, że nasze panele ogrodzeniowe charakteryzują się występowaniem przegięć, które zapewniają ich dodatkową sztywność.

  • panel o długości 203 cm ma 3 przegięcia,
  • panel o długości 175 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 153 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 133 cm - 3 przegięcia,
  • panel o długości 123 cm - 2 przegięcia,
  • panel o długości 103 cm - 2 przegięcia.
W jakich kolorach są sprzedawane nasze panele ogrodzeniowe 203 cm?

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej firmy i do wybrania panela ogrodzeniowego 203 cm! Jesteśmy przekonani, że wspólnie ustalimy szczegóły satysfakcjonującej realizacji ogrodzenia, dopasowanej do charakteru działki czy też nieruchomości. Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami i umów na wstępną konsultację, na której ustalimy wszelkie szczegóły. Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi produktami z naszej oferty, takimi jak np. panel ogrodzeniowy 123 cm!

Nadal nie jesteś pewien?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Konsultacja

Wysłuchamy twoich potrzeb i na ich podstawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie 

Wycena

Podczas tworzenia kosztorysu skonsultujemy szczegóły telefonicznie lub mailowo

Projekt

Kierując się w twoim gustem oraz planem posesji stworzymy odpowiedni projekt

Montaż

Nasza ekipa sprawnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Ciebie ogrodzenie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Email

pajak.albert@gmail.com

Lokalizacja

Groszowice 97
Jedlnia-Letnisko 26-630

Telefon

+ 48 731 772 218

Godziny otawarcia

Pon – Sob: 7:00 – 19:00
Czw: Nieczynne